EN ZENGİN DÜĞÜNDE TEK TÜRK ALİ KARACAN!

60.6 milyar dolarlık servete sahip olan ve dünyanın en zengin adamı olarak bilinen Carlos Slim Helu, oğlu Carlos Slim Domit’i muhteşem bir törenle evlendirdi. Düğünün tek Türk davetlisi Ali Karacan oldu.

Magazin

EN ZENGİN DÜĞÜNDE TEK TÜRK ALİ KARACAN! Fotoğraflar için tıklayınız..


Müzede düğün yemeği

Telmex, Telcel ve America Movil şirketlerinin patronu ve CEO'su olan 70 yaşındaki Meksikalı işadamı Carlos Slim Helu'nun oğlu Carlos Slim Domit, muhteşem bir törenle evlendi. Domit ile Meksikalı oyuncu Maria Elena Marques Rangel'ın 27 yaşındaki torunu Maria Elena Torruca Garza'nın düğün yemeği, Slim'in 15 yıl önce ölen karısı Soumaya'nın adına Mexico City'de açılan müzede verildi.

Clinton da oradaydı

10 yıldır birlikte olan çiftin düğününe yaklaşık 1800 kişi katıldı. ış, politika ve edebiyat dünyasının ünlü isimlerini bir araya getiren törene Meksika Cumhurbaşkanı Felipe Calderon, ABD eski Başkanı Bill Clinton, Bill Gates ve Gabriel Garcia Marquez de katıldı. Davetteki tek Türk ise Ali Karacan'dı. Nikah sonrası başlayan eğlence sabah 07.00'ye kadar devam etti. Çift düğünün ardından balayı için Fiji'ye gitti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: