EN ZENGİN KÖPEKLER

Ekonomik kriz tüm dünyayı etkisi altına alsa da, bundan etkilenmeyen insanlar, hatta hayvanlar bile var! Global kriz yüzünden sınırlarımız içinde ve dışında milyonlarca kişi işinden olurken Hollywood yıldızlarının köpekleri manikür, pedikür yaptırmaktan, yüzlerce dolarlık kıyafetler giymekten geri kalmıyor. İşte onlar...

Magazin

EN ZENGİN KÖPEKLER ÇAĞLA KUBAT

Milli sörfçümüz Çağla Kubat 'ın en yakın dostlarından biri gonden retriever cinsi köpeği Barbie. Kubat köpeği ile her fırsatta Fenerbahçi Parkı'na gidip yürüyüş yapıyor.

DENİZ BERDAN

Cemiyet hayatınız ünlü isimlerinden Deniz Berdan’ın köpeği, çizgi roman kahramanı Ten Ten’in köpeğinin cinsiyle aynı. Fox Terrier köpeğin adı Foxy.

GÜZİDE DURAN

Pug cinsi köpeği DJ’i yanından hiç ayırmıyor. Hatta bazı moda çekimlerinde bile onunla poz veriyor.

SÜREYYA YALÇIN

Sosyetik Süreyya Yalçın’ın köpeği Isabelle, neredeyse sahibi kadar ünlü. Isabelle’in aylık masrafı 1.000 TL’yi buluyor. Süreyya Yalçın’ın köpeğine milyarlık toka aldığı, bakıcı tuttuğu hatta botoks yaptırdığı bile konuşulmuştu.

PARIS HILTON

Düzenli olarak bakıma gidiyor Dünyanın en zengin sosyetiklerinden Paris Hilton’un Chihuahua cinsi köpeği Tinkerbell’in içtiği su bile özel. İçinde pek çok mineral bulunan suyun şişesi 90 dolar. Tinkerbell, Los Angeles’ın en popüler hayvan butiği olan Fifi&Romeo’dan giyiniyor, düzenli olarak manikür ve pediküre, cilt ve tüy bakımına gidiyor.

BLAKE LIVELY

Ülkemizde ilgiyle izlenen 'Gossip Girl' dizisinin oyuncusu Blake Lively'nin Maltipoo cinsi köpeğinin adı Penny. Gittiği her yere , dizi setine bile köpeğini götüren güzel oyuncu , köpeğini 110 dolarlık kuş tüyü yastıkta uyuyor.

JENNIFER ANISTON

Televizyona da çıktı Ünlü oyuncu Jennifer Aniston’ın köpeği Norman, 13 yaşında. Bunca yıldır sahibiyle birlikte, bir ‘yıldız’ hayatı yaşıyor. Hatta talk show ustası Oprah Winfrey’in programına bile konuk olmuş. Şanslı köpek Norman, özel jetlerle uçuyor, koruma eşliğinde geziyor.

JESSICA SIMPSON

Lüks çantalarda geziyor Amerikalı oyuncu Jessica Simpson’ın köpeği Daisy, onu imza gününde bile yalnız bırakmıyor. Daisy, sahibiyle birlikte her yere gittiği için, birden fazla çantası da var: 1.500 dolarlık Louis Vuitton, 900 dolarlık Gucci ve 275 dolarlık Juicy Couture.

DREV BARRYMORE

Charlie'nin Melekleri'nden tanıdığımız ünlü oyuncu Drew Barrymore'un köpeği Flossie 2001 yılından beri Barrymore'un evinde yaşıyor.

MARIAH CAREY

Şarkıcı Mariah Carey'ın Jack Russell Terrier cinsi köpeğinin adı da Jack. O da sahibi gibi star. Adına açılmış üç tane internet sitesi var. bakımı için ayda yüzlerce dolar harcanan , hatta özel masaj yaptıran Jack , parka bile sahibinin şöförüyle gidiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: