EN ZENGİN TOP MODEL

Podyumda devleşen, dünyanın önde gelen tüm moda markalarının peşinden koştuğu Brezilyalı güzelin yakından çok daha güzel olduğu, her zaman söylenen o klişelerden biri değil, emin olun!

Magazin

EN ZENGİN TOP MODEL Podyumda devleşen, dünyanın önde gelen tüm moda markalarının peşinden koştuğu Brezilyalı güzelin yakından çok daha güzel olduğu, her zaman söylenen o klişelerden biri değil, emin olun!


İŞTE DÜNYANIN EN ZENGİN TOP MODELİ

Gisele ile yapılan röportajda o kadar sıcak ve samimi davranıyor ki! Çok sevdiği keçi peynirinin tadına baktıktan sonra, 'Dişimde bir şey var mı?' diye soruyor ve bu yemekli sohbet Gisele'in sürekli yaptığı esprilerle tadına doyulmaz bir hal alıyor.

HELLO!: Şu sıralar nelerle ilgileniyorsunuz?
Gisele Bündchen: İlgimi çeken birçok farklı şey var. Modellik 12 yıldır yaptığım mesleğim ama bazen çok kısıtlandığımı düşünüyorum. İşim yılda belki 80 günümü alıyor. Geri kalan zamanımda yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bu yıl mümkün olduğunca taciz ve tecavüze uğramış kızlarla birlikte olmaya çalıştım çünkü diğerlerini de anlamayabilmek istiyorum. Mücadelelerini, yaşama nasıl tutunduklarını görmek istiyorum. Vizyonumu geliştirmek ve dünyada neler olup bittiğini daha derinden yakalayabilmek için uğraşıyorum. Bu yıl diğer tarafı dinlemek istiyorum. Bu benim için çok farklı bir tecrübe ve heyecan verici.

HELLO!: Modelliği bırakmayı düşünüyor musunuz?
G. Bündchen: 27 yaşındayım. Naomi 30, Kate 35. Şu yaşımda modelliği bırakacağım diye bir şey söyleyemem. Evet 23 yaşındayken böyle bir şey söyledim ama bu sadece defileye çıkmayacağım konusundaydı. Arada bir defilelere de çıkıyorum. Bu iş bana keyif verdiği sürece yapmaya devam edeceğim. Hayatınıza bir takım zamanlamalar koymak çok anlamsız. Yarın sabah kalktığımda başıma ne geleceğini nasıl bilebilirim ki? Ben sadece hayatımı kontrol etmeye çalışabilirim ama yaşamın bana getireceklerine karşı koyamam. Yaşamadan bir takım söylemler yapıyor olmak çok saçma.

HELLO!: Modelliğin dışında neler yapıyorsunuz?
G. Bündchen: İşin ticaret kısmını da seviyorum. Sadece bir işle ilgilenerek yaşayabilecek biri değilim. Beynim her an bir şeyler kovalıyor, tek bir işe yoğunlaşmak benim için çok sıkıcı. İşimi kendimce eğlenceli hale getirebiliyorum. Mesela Vogue için modellik yapıyorum ama bir yandan da tasarım sürecinde fikir veriyorum. Birçok farklı alana ilgi duyuyorum; ev dekorasyonuyla ilgilenmeyi çok seviyorum. Ev arıyor ve alıyor olmak da benim için zevkli bir uğraş. 18 yaşımdan beri bu işlerin içindeyim; sürekli ev dekore ediyorum. Bunu ticari bir kaygıyla değil, sadece zevk verdiği için yapıyorum. Para kazandığım da olmuştur. İşin tasarım kısmını da seviyorum. Şu an evimdeki eşyaları ben tasarladım. Tabii ki benim için çalışan insanlar var ama fikirler bana ait. Kişiliğim hep daha fazlasını istiyor.

Gisele ile yapılan bu özel röportajın devamı Hello dergisinde.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: