ENERJİSİNİ DOĞAL TAŞLARA BORÇLU!

Britney Spears, şifalı taşların gücüne inanmaya başladı. Bir süredir parmağından bu tür taşların yer aldığı yüzükleri çıkarmayan Spears'ın bu sayede kendini daha güçlü hissettiği söyleniyor..

Magazin

ENERJİSİNİ DOĞAL TAŞLARA BORÇLU! Hem kariyerinde hem de özel hayatında güzel günler geçiren Britney Spears'ın şu sıralar yüzünden gülümseme hiç eksik olmuyor. Britney Spears'a yakın kaynaklar, güzel yıldızın mutluluğuyla ilgili küçük bir sırrı olduğunu söylüyor...

Güç veriyor...

Spears, bir süredir üzerinde kendisine manevi güç verdiğine inandığı şifalı taşların yer aldığı yüzükler takıyor. Ünlü mücevher tasarımcısı Dara Dubinet'in kendisi için özel tasarladığı 5 bin 700 dolarlık yüzüğü parmağından çıkarmayan ünlü şarkıcı, bu yüzüğün kendisine pozitif enerji verdiğine inanıyor. Kavun rengi turmalin taşının yer aldığı yüzüğü birçok konserinde takan ünlü şarkıcı, 'Bu yüzük zihnimi berrak tutuyor. Önemli kararlar vermemi çok kolaylaştırıyor' diye konuşuyor. Dubinet'in bu yüzüğü kendisine 27'nci yaşgünü için hediye ettiğini belirten Spears, hayatında yaşadığı olumlu gelişmelerin bu yüzükle birlikte başladığını dile getiriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: