Engin Akyürek için bunu yaptılar!

Engin Akyürek'in hayranları, oyuncuya sevgilerini gösterebilmek için adeta sevginin sınırlarını zorluyorlar. Hayranları, bu kez Engin Akyürek için öyle bir şey yaptılar ki, görenler "Yok artık!" demekten kendilerini alamadılar.

Magazin

Engin Akyürek için bunu yaptılar! Ünlü oyuncu Engin Akyürek, oynadığı diziler ile hem yurt içinde hem de yurtdışında büyük bir hayran kitlesine sahip oyuncuların başında geliyor. Özellikle Akyürek'in yurtdışındaki hayranları, oyuncuya olan sevgilerini her platformda gösteriyorlar. Düzenledikleri Engin Akyürek günlerinden tutun da kan bağış kampanyalarına kadar oyuncu için birçok faaliyette bulunan Engin Akyürek fanları, bu kez sevgide sınırları zorladılar. Daha önce kupalar, tişörtler, yastık kılıfları, anahtarlıklar başta olmak üzere çok sayıda eşyaya Engin Akyürek'in resmini bastıran oyuncunun hayranları, bu kez de tırnaklarına Engin Akyürek'in resimlerini bastırdılar. Oyuncuya olan bu sevgiyi görenler, "Yok artık!" demekten kendini alamadılar.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: