Engin Akyürek için kan bağışladılar!

Her yerde Engin Akyürek hayranı olduklarının farkını ortaya koyan Engin Akyürek fanları, farklarını bir kez daha ortaya koyarak örnek bir işi imza attılar.

Magazin

Engin Akyürek için kan bağışladılar! Ünlü oyuncu Engin Akyürek'in hayranları her yerde farklarını ortaya koymaya devam ediyorlar.

Ünlü oyuncu Engin Akyürek'in Brazilyalı hayranları örnek bir davranış sergilediler. Yakışıklı oyuncunun çok sayıda hayranı bir araya gelerek Engin Akyürek için "Kan Bağışla", "İlik Bağışla", "Hayat Bağışla" adı altında kan bağışında bulundular.

Engin Akyürek'ten ilham alarak "Rüya" isimli bir kitap yazan Cristina Cordeiro André, ellerinde kalp şeklindeki balonlarla ve Engin Akyürek tişörtleriyle çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı.

Engin Akyürek, son olarak ATV'de ekrana gelen "Ölene Kadar" dizisinde Dağhan Soysür karakteriyle hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Başarılı oyuncunun özellikle başta Latin Amerika olmak üzere Ortadoğu'dan Amerika'ya, Avrupa'dan Afrika'ya kadar oldukça aktif olan bir hayran kitlesi bulunuyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: