Engin ile Fahriye'nin yeni dizisi "Ölene Kadar" ilgili tüm detaylar belli oldu!

Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu'nun başrollerinde yer aldığı "Ölene Kadar" dizisiyle ilgili detaylar belli oldu.

Dizi Galeri

Engin ile Fahriye'nin yeni dizisi "Ölene Kadar" ilgili tüm detaylar belli oldu! İlk olarak "Esaretin Bedeli" olarak duyurulan dizinin ismi daha sonra "Müebbet" olarak değiştirilmişti. Yapım ekibi dizi başlamadan yine değişikliğe giderek dizinin adını "Ölene Kadar" yaptı.

Başlamadan ismi değişti!

Başlamadan ismi değişti!Tims Productions’un yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğuna Umur Turagay’ın oturduğu yeni dizi "Ölene Kadar"ın çekimleri geçtiğimiz günlerde start aldı.

Fahriye Evcen'in alacağı ücret şaşırttı!

Fahriye Evcen'in alacağı ücret şaşırttı!Ocak ayından itibaren ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu'nun yanı sıra Gülcan Arslan, Tansu Biçer ve Ragıp Savaş gibi önemli isimler bulunuyor.

'Esaretin Bedeli' kadrosuna bir isim daha!

'Esaretin Bedeli' kadrosuna bir isim daha!Evcen, dizide çocukken kalp nakli yapılan, ağabeyleri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukat rolüne hayat verecek. Engin Akyürek ise doktorlukta uzmanlık almaya hazırlanırken kendini bir anda hapishanede bulan bir genci canlandıracak. Sarp Levendoğlu da dizinin kötü karakteri Ömer'e hayat verecek.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: