Engin Akyürek ve Burak Özçivit üzerinden çarpıcı tespit!

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ, Türk dizilerinin dünyada ikinci sırada olduğunu belirterek şöyle dedi: "Burak Özçivit ve Engin Akyürek dünyada tanınıyor. Biz bunu Netflix olmadan başardık.”

Magazin

Engin Akyürek ve Burak Özçivit üzerinden çarpıcı tespit! Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin yapımcısı olarak yakın zamanda beyazperde de boy gösterecek olan Mehmet Bozdağ, dijital platformların sinema izleyicisini etkilediğini söyledi. "Engin Akyürek ve Burak Özçivit dünyada tanınıyor ise bunun sebebi Netflix değil…" diyen ünlü yapımcı şöyle konuştu:

Sefirin Kızı'ndan merak uyandıran bir fragman daha!

Sefirin Kızı'ndan merak uyandıran bir fragman daha!Dijitalin yaygınlaşmasıyla sinema çöküş yaşıyor. Bu dönemde Türkiye’nin Netflix’e muhtaç olması kadar acı verici bir şey olamaz. Niye çünkü dünya çapında en çok başarılı olduğu şey dizilerimizdi. Başka hiçbir endüstride böyle değildik. Cannes’a gittik adım atılmıyordu Burak’la (Özçivit)… Biz bunu stratejik olarak kullanamadık. Burak Özçivit ve Engin Akyürek dünyada tanınıyor. Biz bunu Netflix olmadan başardık.”

Burak Özçivit'e Dubai'de şok taciz!

Burak Özçivit'e Dubai'de şok taciz!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: