ENGİN AKYÜREK'İ MUTLU EDEN SÜRPRİZ HEDİYE!

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde canlandırdığı Kerim karakteri ile şöhretin zirvesine çıkan Engin Akyürek'e fanları sürpriz bir hediye hazırladı.

Magazin

ENGİN AKYÜREK'İ MUTLU EDEN SÜRPRİZ HEDİYE! Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) ile anlaşan Engin Akyürek Worldwide üyeleri bu yıl İzmir Ödemiş'te oluşturulacak olan '7 Ağaç Ormanları' için bağışta bulundular.

'Engin Akyürek'adına iki koru oluşturan hayranlar, üzerinde "Senin sevginle bir olan bizler, seni candan desteklemeye hep devam edeceğiz. 7 Ağaç Ormanları'nda senin adına sevgimizle yeşerecek 161 ağaçlık iki koru oluşturduk. Dünyamız için ağaçlar ne kadar değerliyse, senin de bizim için öyle olduğunu hep hatırlaman dileğiyle" yazan sertifikaları genç oyuncuya hediye etti.

Mutluluğunu 'Benim de bir ormanım var' sözleriyle dile getiren Engin Akyürek hayranlarının jestine kayıtsız kalmayarak , sertifikaları "Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle, Engin Akyürek" notuyla imzaladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: