Engin Akyürek'in yeni filminde sürpriz gelişme!

Engin Akyürek hayranlarının uzun süredir merakla beklediği "Çocuklar Sana Emanet" filmiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Kültür-Sanat

Engin Akyürek'in yeni filminde sürpriz gelişme! Ünlü oyuncu Engin Akyürek ve Hilal Altınbilek'in başrolünde yer aldığı "Çocuklar Sana Emanet" filminin afişi yayınlandı.

Engin Akyürek için bunu yaptılar!

Engin Akyürek için bunu yaptılar!‘Babam ve Oğlum’, ‘Issız Adam’, ‘Dedemin İnsanları’ ve ‘Unutursam Fısılda’ gibi Türk Sineması’nın unutulmaz filmlerine imza atan başarılı yönetmen Çağan Irmak, yıldız oyuncu Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı son filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’te seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Engin Akyürek'e doğum günü sürprizi

Engin Akyürek'e doğum günü sürpriziÇSinemaseverleri yarattığı dünyalarla büyüleyen, son dönem Türk Sineması’nın unutulmaz filmlerinin ardındaki isim Çağan Irmak, yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’te gizem dolu bir hikaye ile seyirci karşısına çıkacak. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği, Çağan Irmak’ın aynı zamanda senaryosunu da kaleme aldığı ‘Çocuklar Sana Emanet’in başrolünde yıldız oyuncu Engin Akyürek yer alıyor.

Projeleri yeni sezona mı kaldı?

Projeleri yeni sezona mı kaldı?Akyürek’e Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaş gibi isimlerin eşlik ettiği film bol sürprizli kurgusu ve sürükleyici konusuyla izleyenleri şaşırtacak. Film, Engin Akyürek’in canlandırdığı Kerem adlı karakterin başından geçen travmatik kaza sonrası geldiği kasabada ortaya çıkan sıra dışı olayları gerilimli bir dille anlatıyor.

Latin Amerika o filmi istedi!

Latin Amerika o filmi istedi!‘Çocuklar Sana Emanet’in Reprodüksiyon imzasını taşıyan afişi, filmle ilgili küçük ipuçları verirken gizem dolu görsel diliyle de seyircide şimdiden merak uyandırıyor. Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’, 23 Mart’ta sinemalarda!

Engin Akyürek, kitap ve çizgi filmlere girdi!

Engin Akyürek, kitap ve çizgi filmlere girdi!İşte o afiş:

Bunlarda ilginizi çekebilir: