Engin Altan Düzyatan: "Ara vereceğim"

İkinci belgeselini çeken Engin Altan Düzyatan, "Belgesele ara vereceğim" itirafında bulundu.

Magazin

Engin Altan Düzyatan: "Ara vereceğim" Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ve arkadaşları ile birlikte önceki akşam Yeniköy'deki bir mekan çıkışında görüntülendi. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde eşi ve arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir akşam geçiren çift çıkışta kendilerini bekleyen magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti.

Engin Altan Düzyatan'dan müjdeli haber geldi!

Engin Altan Düzyatan'dan müjdeli haber geldi!"BELGESEL BİTTİ"

1 yıl boyunca Hindistan, Filipinler, Malezya, Tayland ve Endonezya gibi ülkelerde plastik atıklara dikkat çekmek için "Sen de fark et" adlı belgesel çeken Engin Altan Düzyatan, "Belgesel bitti. Plastik atıklara dikkat çekmek istedik. Dünyanın çeşitli ülkerinde plastik atıkları topladık" ifadelerini kullandı.

Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı çok konuşuldu!

Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı çok konuşuldu!"ARA VERECEĞİM"

Daha önce de vahşi doğa belgeseli çeken Engin Altan Düzyatan muhabirlerin, "Bundan sonra hangi belgeseli çekeceksiniz?" şeklindeki sorusuna "Belgesele ara vereceğim. Biraz kendime vakit ayıracağım" cevabını verdi.

Engin Altan Düzyatan televizyona ara veriyor!

Engin Altan Düzyatan televizyona ara veriyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: