Engin Altan Düzyatan: Burak benim eskiden beri kardeşim!

Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit'le arasında sorun yaşandığı iddialarına yanıt verdi. Oyuncu, "Burak benim eskiden beri kardeşim. Görmemiştir, öyle bir şey olmaz aramızda. Burak’la telefonda konuştuk, aramızda bir sorun yok, birbirimizi görmemişiz hepsi bu” dedi.

Magazin

Engin Altan Düzyatan: Burak benim eskiden beri kardeşim! Engin Altan Düzyatan eşi Neslişah Alkoçlar'la seçim günü oy kullanmak üzere gittiği okulda Burak Özçivit'le karşılaşmıştı. Fakat iddiaya göre ikili birbirlerini görmezden gelmiş ve hızlı adımlarla oy kullanacakları sandığa gidip birbirlerinden uzaklaşmışlardı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen Engin Altan Düzyatan'a bu haberler soruldu. Akmerkez'de bir toplantı yapan oyuncu gazetecilere, "Burak benim eskiden beri kardeşim. Görmemiştir, öyle bir şey olmaz aramızda" dedi.

Burak Özçivit'ten Engin Altan Düzyatan itirafı!

Burak Özçivit'ten Engin Altan Düzyatan itirafı!
"OYUNCULUĞU BIRAKIP FOTOĞRAFÇI OLUR MUSUNUZ?"

Öte yandan fotoğrafa olan ilgili bilinen Düzyatan'a magazin muhabirleri, "Bir gün oyunculuğu bırakıp fotoğrafçı olur musunuz?" diye sordu. Oyuncu, "Bir gün komple bırakırsam fotoğraf çekerim tabii. Ama profesyonel fotoğrafçılık başka bir iş” cevabını verdi.

Birbirlerini görmezden geldiler!

Birbirlerini görmezden geldiler!Herkes onun peşinde!

Herkes onun peşinde!Engin Altan Düzyatan'a uluslararası ödül!

Engin Altan Düzyatan'a uluslararası ödül!

Bunlarda ilginizi çekebilir: