Engin Altan Düzyatan gala öncesi tatile çıktı!

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Cem Davran, Açelya Devrim Yılhan, İlyas Salman ve Meral Çetinkaya'nın üstlendiği "Ve Panayır Köyden Gider" filminin galası, önceki akşam Kanyon'da gerçekleştirildi.

Magazin

Engin Altan Düzyatan gala öncesi tatile çıktı! Galaya filmin yönetmeni Mete Sözer, oyuncuları Cem Davran ve Açelya Devrim Yılhan katılırken, başrolü üstlenen Engin Altan Düzyatan ve İlyas Salman yurt dışı tatilinden dolayı galaya katılmadı. Hatice Aslan ve Erkan Can'da gala gösteriminde arkadaşlarını yalnız bırakmayan isimler arasında yerini aldı.

Türk Sineması'nda yeni bir pencere!

Gösterim öncesi gazetecilerin karşısında çıkan yönetmen Mete Sözer ve oyuncular, film hakkındaki merak edilenleri kısaca anlattı. Mete Sözer, "Türk sineması için sıra dışı bir film oldu, gerisi seyircilerin takdirine kaldı. İnşallah beğenirler'' dedi. Filmde rol alan bir diğer oyuncu olan Cem Davran, "Mete Türk Sineması'nda yeni bir pencere açtı. Aslında biz sadece oynayan ve onun hayalini yaşatanlar olduk. Bende tüm ekip gibi heyecanlıyım" dedi.

Herkesin işi gücü var!

Başrolü üstlenen ve galaya katılmayan Engin Altan Düzyatan'ın, neden gelmediğini ise Mete Sözer açıkladı. Yönetmen, "Herkesin işi gücü var, seyahatleri var. Bizde aramızda görmek isterdik, ama Engin'in önceden ayarlanmış bir seyahati vardı. Biliyorsunuz bu film yaklaşık 1.5 sene önce çekilmiş, dolayısıyla gala zamanını tutturmak zor oldu. Onlara da saygı duyuyorum'' diyerek konuya açıklık getirmiş oldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: