Engin Altan Düzyatan'dan hayranlarına anlamlı çağrı!

41. yaşına girecek olan Engin Altan Düzyatan, kendisine hediye göndermek isteyen hayranlarından Türk Kanser Derneği'ne bağış yapmalarını istedi.

Magazin

Engin Altan Düzyatan'dan hayranlarına anlamlı çağrı! İki gün sonra 41 yaşına basacak olan Engin Altan Düzyatan sevenlerinden anlamlı bir istekte bulundu. Ünlü oyuncu, kendisine hediye gönderecek hayranlarından Türk Kanser Derneği'ne bağış yapmalarını istedi. Instagram hesabından bir duyuru yapan Düzyatan şu satırları kaleme aldı:

"Bu sene doğum günüm için Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası açtım. ⁣Bana gelecek hediyeler yerine, sevenlerimden ve yakınlarımdan, kanser tedavisi gören ve desteğe ihtiyaç duyan hastalara umut olmalarını istiyorum. Kampanya, doğum günü tarihim olan 26 Temmuz'a kadar açık kalacak.⁣ Kampanya linkine profilimden ulaşabilirsiniz. Bağışta bulunan herkese şimdiden destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Hepinize sevgilerimle..."


Engin Altan Düzyatan'dan tarihi hazırlık!

Engin Altan Düzyatan'dan tarihi hazırlık!Çağatay Ulusoy gitti, Engin Altan Düzyatan geliyor!

Çağatay Ulusoy gitti, Engin Altan Düzyatan geliyor!Neslişah Düzyatan: “Ben bir sihirbazla evliyim

Neslişah Düzyatan: “Ben bir sihirbazla evliyim"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: