ENGİN ALTAN'IN DENİZDE KİTESÖRF KEYFİ

Ünlü sunucu ve oyuncu Engin Altan Düzyatan, Çeşme'de kitesörf keyfi yaparken görüntülendi.

Magazin

ENGİN ALTAN'IN DENİZDE KİTESÖRF KEYFİ Oyuncu ve sunucu Engin Altan Düzyatan, İzmir'in Çeşme İlçesi'ne bağlı Alaçatı Beldesi'nde gözlerden uzakta kitesörf yaptı.Kışın 'Canlı Para' adlı televizyon programını sunan, şimdi ise 'Anadolu Kartalları' adlı filmin çekimlerine başlayan yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan, set aralarında soluğu Çeşme Alaçatı'da alıyor.

BİR SAAT ZAMAN HARCADI

Kitesörf tutkunu olan Düzyatan, neredeyse tüm gününü sörfe ayırıyor. Son olarak da yine kitesörf öncesi paraşütünü pompayla şişirmek için bir saate yakın zaman harcayan oyuncu, çevredekilerin yardımıyla denize açıldı.

Yakışıklılığının yanı sıra düzgün fiziği ile de dikkat çeken Engin Altan Düzyatan'ın denizdeki manevraları ve kitesörf keyfi görülmeye değerdi. Zaman zaman sörfün üzerinden denize düşen oyuncu, hemen ayağa kalkıp rüzgarın ve denizin tadını çıkarmayı bildi. Görüntülendiğini fark edince DHA muhabirine gülümseyen Düzyatan, "Beni burada nasıl buldunuz" dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: