Engin Hepileri, Beyza Şekerci ile görüntülendi!

Milliyet'ten Mesut Yılmaz oyuncu Engin Hepileri'yle 4 yıllık eşi Ayşe Topçu'nun yuvasının yıkılma nedeninin yasak aşk olduğunu yazdı.

Magazin

Engin Hepileri, Beyza Şekerci ile görüntülendi! "İntikam" dizisinde canlandırdığı Hakan karakteriyle yıldızı parlayan Engin Hepileri'nin evliliği 1,5 ay önce bitmişti. Süpriz boşanmanın ardından çiftin 6 ay önce aralarının bozulduğu 3 ay önce ise evlerini ayırdıkları öğrenilmiş, ayrılığın asıl nedi olarak ise Hepileri'nin "İntikam" dizisinde sevgilisi "Dicle" karekterini canlandıran Beyza Şekerci'yle yakınlaşması gösterilmişti.

Milliyet'in haberine göre ortaya atılan bu iddiaların gerçek olduğu ise boşanmanın gerçekleşmesinden 1,5 ay sonra ispatlandı. Engin Hepileri ile Beyza Şekerci, önceki akşam Trabya Otel'e girerken ilk kez birlikte görüntülendi. Restaurant kısmından otel bölümüne el ele yürürken görüntülenen ikiliden Hepileri, patlayan flaşlar karşında gülerek tepki veririken, Şekerci ise koşar adım önden otele giriş yaptı. Sevgililer oradan otel bölümüne geçerken, üst salondan basın mensuplarının kendilerini bekleyip bekledikleri kontrol etti.

İşte o görüntüler:
Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: