Engin Öztürk ile İdil Fırat evlilik sinyali verdi

Sevgilisinin memleketi Eskişehir'e giden sosyetik güzel İdil Fırat, burada Engin Öztürk'ün ailesiyle tanışıp evlilik yolunda bir adımı daha atladı.

Magazin

Engin Öztürk ile İdil Fırat evlilik sinyali verdi Geçen yaz başlayan aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen İdil Fırat ile Engin Öztürk'ün ilişkisi, adım adım evliliğe ilerliyor. Önceki hafta birlikte Paris'te tatil yapan ünlü çift, geçtiğimiz günlerde ise Engin Öztürk'ün memleketi Eskişehir'deydi.


Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan İdil Fırat, takımının Eskişehirspor'la yaptığı mücadeleyi Atatürk Stadyumu'nda izledi. Maç sonucuyla yüzü gülen taraf sosyetik güzel olurken koyu bir Eskişehirspor taraftarı olan Engin Öztürk ile tribünde bol bol fotoğraf çektirdi.


Daha önce de oyuncu sevgilisinin aile fertleriyle bir araya gelen İdil Fırat, önceki akşam da müstakbel kayınvalidesi, kayınpederi ve Öztürk'ün yeğenleriyle buluştu. Yazdan beri doludizgin devam eden aşkları, adım adım evliliğe koşan ünlü çift, baba Önder Fırat'tan da onay aldı. Daha önce İdil Fırat'ın kardeşiyle bir araya gelen Engin Öztürk'ün babadan çıkan onayla da çok mutlu olduğu öğrenildi.


Ünlü çiftin, bu sene içerisinde nikah masasına oturmak için plan yaptıkları da konuşulanlar arasında. Avukat Önder Fırat'ın isteğiyle Engin Öztürk'le ilgili sosyal medyada paylaşım yapmayan İdil Fırat'ın bu kuralı bozması, "Babadan onay çıktı" dedirtti.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: