Engincan Ural ile Hakan Sabancı fena yakalandı!

Hakan Sabancı ve Engincan Ural önceki gecce çapkınlık turuna çıktı. Gittikleri mekânda iki gurbetçi güzelle yakınlaşan ikili, gecceye genç işadamının Kanlıca’daki yalısında devam etti

Sosyete

Engincan Ural ile Hakan Sabancı fena yakalandı! Adı Hadise ile anılan Hakan Sabancı, Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’la çapkınlık turunda yakalandı. Cihangir’de bir mekânda buluşup ardından Nişantaşı’ndaki bir bara geçen ikili, içeride iki gurbetçi güzelle yakınlaştı. Dörtlü, eğlenceye Sabancı Ailesi’ne ait Kanlıca’daki yalıda devam etme kararı aldı. Sabancı ve Ural, muhabirleri atlatmak için kızları taksiyle önden gönderdi. Mekandan ayrı ayrı çıkıp Sabancı’ya ait VIP minibüse binen ikili, Kanlıca’daki yalının önünde kızların gelmesini bekledi. Genç işadamı bir süre sonra içeri girerken Ural, güzelleri beklemeye devam etti. Kızlar gelir gelmez flaşların patlamasıyla şoke olan üçlüden Ural ve kız arkadaşı koşar adımlarla yalıya girerken diğer güzel ise taksiden inmeyip kaçmayı tercih etti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: haberturk.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: