Enis Arıkan sunucu mu oluyor?

Jet sosyete dizisinin Tony'si Enis Arıkan, önceki gün yeğeniyle birlikte geldiği alışveriş merkezinde görüntülendi. Sunuculuk teklifinin geldiğini doğrulayan oyuncu, "Düşünüyorum, teklifi henüz kabul etmedim" dedi.

Magazin

Enis Arıkan sunucu mu oluyor? 'Jet sosyete' dizisinde canlandırdığı 'Tony' karakteri ile beğeni toplayan Enis Arıkan, yeğeni ile birlikte geldiği alışveriş merkezinde gazetecilerle kısa süre sohbet etti.

Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ın 'filtre' atışması!

Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ın 'filtre' atışması!TV8'in 'O Ses Türkiye Yılbaşı' özel yayınındaki şarkı performansıyla dikkat çeken ve sonrasında "Bir müzik programında sunuculuk yapacak" haberleri ile gündeme gelen Enis Arıkan, "Evet, öyle bir teklif geldi ama hala karar vermiş değilim. Düşünüyorum, teklifi henüz kabul etmedim" dedi.

Enis Arıkan paylaştı, olay oldu!

Enis Arıkan paylaştı, olay oldu!Yeğeni ile alışverişe geldiğini söyleyen oyuncu, uzun süre mağazaları gezerek kendisi ve yeğeni için alışveriş yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: