Enis arıkan'a o soru sorulursa...

Oyuncu Ezgi Mola 36'ıncı yaşını önceki gecce Arnavutköy'de bir mekanda kutladı. Kutlamaya katılanlar arasında yakın dostu Enis Arıkan da vardı. Arıkan, Ezgi MOla'ya aldığı hediyenin ne olduğunu söylemekten kaçındı.

Magazin

Enis arıkan'a o soru sorulursa... Geç geldiği kutlama öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Enis Arıkan gazetecilerin, “Ne hediye aldınız?” sorularına "Ezgi’ye sosyal medyada paylaşamayacağı değerli bir hediye aldım. Bu yüzden size söyleyemem ayıp olur" yanıtını verdi.

Enis Arıkan'dan ilginç itiraf!

Enis Arıkan'dan ilginç itiraf!Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Şebnem Bozoklu ve Kanat Atkaya’ya şahitlik eden Enis Arıkan, "Nikahı kimse bilmiyordu, bir tek ben biliyordum. Ailelerin bile haberi yoktu. Kahvaltı diye toplanmıştı herkes... Bana da mecburiyetten söylediler zaten nikah şahidiyim, nüfus cüzdanımı evde unutmayayım diye" şeklinde konuştu.

Enis Arıkan sunucu mu oluyor?

Enis Arıkan sunucu mu oluyor?Enis Arıkan doğum gününü kutladı! Ünlü isimler akın etti!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: