ENVER SELİM KURTOĞLU GECCE.COM'A KONUŞTU!

Bugün eski eşi İpek Tuzcuoğlu'nun GECCE.com'a yaptığı açıklamalardan sonra Enver Selim Kurtoğlu da GECCE.com aracılığıyla eski eşine cevap verdi.

Magazin

ENVER SELİM KURTOĞLU GECCE.COM'A KONUŞTU! İşte Enver Selim Kurtoğlu'nun GECCE.com'a yaptığı açıklama:

"Eski eşimin yaptığı son açıklamasını üzülerek okudum. "Adi oyun" olarak adlandırdığı, gelinen son durum, tamamen kendisinin sürdürmeye çalıştığı MAĞDUR ROLÜ'nün bir parçası olup, senaryosu, kurgusu ve oyunu da yine kendisine aittir. Kaldı ki hakkında hukuki işlem başlatmış olduğum menajeri ile ilgili haberler, bugün medyada yerbulmuştur.

Kendisi hakkında yapmış olduğum olumsuz bir açıklama olmamasına rağmen, sadece, yine kendisi ve çevresi tarafından hakkımda yaptıkları servisler, bilgi paylaşımları yüzünden basında yerbulan tüm iddialar karşısında, yaptıklarına devam ettiği müddetçe şahsi ve hukuki mücadelem sürecektir.

Medeni olmayı ve kalmayı beceremeyen eski eşimin 3.eşi ile ilgili hiçbir açıklamam bulunmamaktadır. Zira ne benden önceki, ne de sonraki maddi-manevi ilişkileri şahsımı hiçbir şekilde ilgilendirmez.
Çevresinde akılbali insanların olduğuna inandığım eski eşimin, hiç olmazsa onlar tarafından uyarılarak bir an evvel konuşmalarına, açıklamalarına son vermesini temenni ediyorum.
Zira zor ve kötü günler geçiren toplumumuzun, bir de bu ve benzeri haberler ile meşgul edilmesinin doğru olmadığına inanıyor, bu vesile ile saygılarımı sunuyorum."

E.Selim KURTOĞLU


İPEK TUZCUOĞLU GECCE.COM'A KONUŞTU!

İPEK TUZCUOĞLU GECCE.COM'A KONUŞTU!

Bunlarda ilginizi çekebilir: