ERBİL: 'ÖYLE BİR ŞEY YOK NE ESMER KIZI'

Beyoğlu’nda pidecide esmer bir genç kızla görülen Mehmet Ali Erbil 'Kimse yok ki hayatımda.. Olsa söylerim' diyor..

Magazin

ERBİL: 'ÖYLE BİR ŞEY YOK NE ESMER KIZI' Esmer bir genç kızla yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan Mehmet Ali Erbil'in önceki hafta arkadaş grubuyla gittiği pideciye iki gün sonra tekrar gittiği ortaya çıktı. Aynı mekana ikinci kez gittiğinde ise Erbil'in yanında oturan uzun saçlı, esmer genç kız dikkat çekti. Ağabeyi Mustafa Erbil, menajeri Stelyo Pipis ve menajer arkadaşı Özgür Aras'ın da olduğu arkadaş grubuyla yemek yiyen Erbil, esmer genç kızla da samimiyetiyle dikkat çekti. Ancak Erbil, genç kızı masada bırakarak abisi ve arkadaşlarıyla ayrılmayı tercih etti.

'Hayatımda kim olsun ki?'
Pideciye önceki gidişinde karşısında oturan kadını hatırlamayan Erbil gülerek “Karşımdakinin kim olduğunu hatırlamıyorum ama sonra ayakta giderken elini omzuma attığım kişi gazeteci Esin Övet'ti. Yonca Evcimik'lerle Çarkıfelek'in çekiminden sonra oraya gitmiştik. Oradaki o olabilir. Hayatımda kimse yok. Kim olsun ki hayatımda... Olsa söylerim” diye konuştu.
Geçen günlerde esmer bir genç kızla Kuruçeşme sahilinde oldukça samimi şekilde görüldüğünü de iddialar arasında yer alan Erbil, “Yok canım, öyle bir şey yok. Ne esmer kızı?” yanıtını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: