Erciyes Dağı'na otobüs seferi!

(DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatili nedeniyle kent merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Erciyes Dağına günlük otobüs seferi düzenledi.

Yaşam

Erciyes Dağı'na otobüs seferi! Yarıyıl tatili boyunca günübirlik olarak Erciyes'e gitmek isteyenlere ulaşım kolaylığı sağlamayı amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, günlük otobüs seferleri başlattı. 30 Ocak Perşembe gününden itibaren Erkilet Havaalanı'ndan hareket edecek otobüsler, şehir merkezinden geçerek Erciyes Kayak Merkezi'ne yolcu taşıyacak.


Yarıyıl tatili boyunca her gün Erkilet Havaalanı önünden saat 09.50'de hareket edecek otobüsler, saat 10.00'da İpeksaray Alışveriş merkezi karşısından ve 10.10'da Ahi Evran Zaviyesi önünden yolcu alarak Erciyes'e çıkacak. Dönüş için ise saat 16.00'da Erciyes'ten hareket edecek olan otobüsler aynı güzergahı takip ederek seferlerini tamamlayacak. Vatandaşlar belediye otobüslerinden kişi başı 1.70 TL, öğrenciler ise 1 TL'den yararlanabilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: