Erdal Beşikçioğlu: Emrah'la konuştum

Erdal Beşikçioğlu, Eylül ayından yaptığı kazayı itiraf eden Behzat Ç’nin senaristi arkadaşı Emrah Serbes’i cezaevinde ziyaret etmediğini ancak telefonda konuştuğunu söyledi.

Magazin

Erdal Beşikçioğlu: Emrah'la konuştum Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç’nin senaristi arkadaşı Emrah Serbes’i cezaevinde ziyaret edemediğini ama görüştüğünü söyledi: “Telefonla konuştuk. Vicdanının acısını çekiyor."

22 Eylül’de İzmir-Aydın otobanında otomobiliyle aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan Serbes, 6 gün sonra suçunu itiraf etmişti. Cezaevine girmeden önce ‘Behzat Ç’yi yeniden ekrana getirmeye hazırlanan Serbes “Burada suçumun cezasını çekiyorum. Benim yüzümden 300 kişilik ekibin de ceza çekmesine gerek yok. Behzat Ç’yi her yerde yazarım” diyerek dizinin yeniden çekileceğinin sinyalini vermişti.

O bizim özel ilişkimiz
Erdal Beşikçioğlu önceki gece İlker Kaleli ve Burak Yamantürk’ün de aralarında olduğu arkadaş grubuyla Kuruçeşme Marina Balık’taydı. Mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erdal Beşikçioğlu rol aldığı ve kendisine büyük şöhret getiren ‘Behzat Ç.’ dizisinin senaristi Emrah Serbes’le ilgili ilk kez konuştu. Bir trafik kazasında 3 kişinin ölümüne neden olan ve direksiyonda olduğunu itiraf etmesinin ardından cezaevine giren Serbes’le görüşemediğini belirten Beşikçioğlu şunları söyledi:

“Emrah’ı cezaevinde görme fırsatım olmadı. Ama telefonla konuştum. Söylediklerini şimdi aktarmam doğru olmaz. O bizim özel ilişkimiz. Ama herkesin bir vicdanı var ve o vicdanın acısını çekiyor.”

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: milliyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: