ERDİNÇ ACAR BOŞANDIĞI EŞİNE DÖNÜYOR!

Erdinç Acar inat uğruna boşandığı eşine dönüyor!

Magazin

ERDİNÇ ACAR BOŞANDIĞI EŞİNE DÖNÜYOR! Bodrum'da tepelere lazerle "Seni seviyorum Ece Erken" yazdıran Erdinç Acar, bir inat uğruna boşandığı eski eşi Hande Demir'e dönüyor. Demir'in yeniden evlilik için tek şartı var: Erdinç Bey üç ay çapkınlıktan uzak duracak...


BARIŞMAMIZ BİR MUCİZE
Eski aşk yeniden alevlendi! Bodrum'da tepelere "Seni seviyorum Ece Erken" yazdıran Erdinç Acar, geçen salı akşamı Demet Akalın konserinde eski eşi Hande Demir'le buluştu. Konseri birbirlerinden uzakta izleyen, "Barışmamız Bir Mucize" şarkısını söyleyen ikili kuliste yan yana geldi. Acar ile Demir'in sürekli şakalaşması herkesin dikkatini çekti. Asıl bomba ise geccenin sonunda patladı.

HANDE'NİN YERİ AYRIDIR
Neden boşandıkları sorulduğunda "Bu soruyu Hande'ye sorun!" diyen Erdinç Acar, eski eşinin yerinin kendisi için çok başka olduğunu da belirtti. Dostları, inat uğruna boşanan ve bir çocukları olan ikilinin yeniden evlenmelerinin sürpriz olmayacağını, ancak Hande Hanım'ın bunun için bir şartı olduğunu söyledi. Demir, Erdinç Bey 3 ay çapkınlıktan uzak durursa yeniden nikâh masasına oturacak.

HT Magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: