ERDİNÇ ACAR'DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Ece Erken ve Erdinç Acar bir hafta süren ilişkileriyle ilgili konuştu. Acar pişman, Erken “Artık dağları yıksalar kalbimi kazanamazlar” diyor..

Magazin

ERDİNÇ ACAR'DAN AÇIKLAMA GELDİ! * Bodrum'daki Mavi Otel'in karşı tepesine lazerle “Seni Seviyorum Ece Erken” yazdıran, aşkını ispat etmek için 26 bin euro'luk saatini denize attığı iddia edilen Erdinç Acar, “Olayın bu kadar abartılacağını bilseydim, mümkün değil yapmazdım” dedi.
* Ece Erken'in 10 yıl önce Erdinç Acar'ın ağabeyi Erdal Acar'la ilişki yaşadığı iddiası da huzursuzluk sebebi. Erdinç Acar, “Biz işadamıyız, böyle haberler bizi yıpratıyor” ifadesini kullandı.
* Tüm bu olanların üzerine ABD'ye gitmeyi planlayan Ece Erken ise kararından vazgeçip Bodrum'a döndü. Erken olayı şöyle anlattı: “Erdinç çok mesaj yazıyorum diye cep telefonumu denize attı. Ertesi gün de yenisini aldı. Bunu herkes saat sandı. Hiçbir şeyi takmıyorum artık. Gencim, bekarım, istediğimi yaparım. Bundan sonra bir erkeğin kalbimi kazanması için adımı dağa yazdırması değil, dağı yıkması gerekecek.”
* Çapkınlıklarıyla tanınan ağabeyinin magazinle ilişkisine yorum yapan Acar, “Eğer magazinde çok görünmenin bir faydası olsaydı, bunu Erdal Acar görürdü” dedi.
* Acar, ilişkisi bir hafta bile sürmeyen Ece Erken'e de “O çok cici bir insan. Belli bir kariyeri ve çizgisi var. Hoş değil böyle anılmak” sözleriyle destek çıktı.

Milliyet Cadde
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: