ERDOĞAN'DAN 'NİHAT DOĞAN' GAFI!

Somali’de yaşananları birebir gördükten sonra Türkiye’ye dönen ve ayağının tozuyla havaalanında açıklama yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, öyle bir gaf yaptı ki..

Magazin

ERDOĞAN'DAN 'NİHAT DOĞAN' GAFI! Somali’de yaşananları birebir gördükten sonra Türkiye’ye dönen ve ayağının tozuyla havaalanında açıklama yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, önce Somali’deki izlenimlerini anlattı, katılımcılara teşekkür etti, Türkiye’nin Somali ile ilgili projelerinden bahsetti.

Ardından Başbakanlık heyetiyle beraber Somali’de yaşanan felakete yakından tanıklık etmek isteyen sanatçıları sıraladı. Ajda Pekkan’ın, Sertap Erener’in, Muazzez Ersoy’un ve Nihat Doğan’ın Somali’ye destek amaçlı programlar yapacağını belirten Başbakan, hepsine tek tek teşekkür etmeye başladı.

İşte ne olduysa o an da oldu... "Ajda hanım, Sertap Hanım, Muazzez hanım ve Nihat hanım..."Somali’ye yardım elini uzatacak dedi ancak yaptığı gafın anında farkına varan Erdoğan, "Nihat Bey" diyerek cümlesini toparlamaya çalıştı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: