ERDOĞAN'DAN SÜRPRİZ FENERBAHÇE GÖRÜŞMESİ!

Aykut Kocaman; Emre ve Volkan’la birlikte düzenlediği basın toplantısının ardından, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’le Haliç Kongre Merkezi’ne gidip, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Magazin

ERDOĞAN'DAN SÜRPRİZ FENERBAHÇE GÖRÜŞMESİ! Başbakan Tayyip Erdoğan, dün Haliç Kongre Merkezi’nde, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ile 1.5 saat görüştü.

Saat 17.40’ta otomobille Haliç Kongre Merkezi’ne gelen Kocaman ve Dilmen, Başbakanlık Koruma Polisleri eşliğinde içeri girdi. Medya mensuplarının görüşmeden haberinin olduğu fark edilince Kocaman ve Dilmen’in kullandığı otomobil, gazetecilerin göremeyeceği Haliç tarafındaki çıkış kapısına götürüldü. Aykut Kocaman ve Rıdvan Dilmen saat 19.05’te yine Başbakanlık Koruma polisleri eşliğinde araçlarına gitti. Şoförüyle gelen Aykut Kocaman aracın direksiyonuna geçerken Rıdvan Dilmen ise ön koltuğa oturdu. Başbakanlık, görüşmenin içeriğiyle ilgili bir açıklama yapmadı.

Mehmet Ali Aydınlar’ın ihracını istediler

Fenerbahçe'den, Devler Ligi’ne kendileri yerine Trabzonspor’u gönderen Mehmet Ali Aydınlar başkanlığındaki TFF’ye büyük tepki oluşurken kongre üyeleri Aydınlar’ın kulüpten ihracı için disiplin kuruluna başvurdu. F.Bahçe Gönüllüleri Derneği Başkanı Metin Doğan’ın öncülüğünde 500 kongre üyesinin imzasıyla Fenerbahçe disiplin kuruluna önce sözlü sonra da yazılı olarak Aydınlar’ın ihracı için dilekçeler iletildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: