ERDOĞAN'IN GÜLBEN ERGEN'SİZ TATİLİ!

Gülben Ergen’den ayrılacağı konuşulan Mustafa Erdoğan, hafta sonunu Kilyos’ta çocuklarıyla geçirdi

Magazin

ERDOĞAN'IN GÜLBEN ERGEN'SİZ TATİLİ! Tarih: 30 Nisan 2011 Cumartesi... Yer: Kilyos

Mustafa Erdoğan, ikizleri Ares ve Güney büyük oğlu Atlas’la birlikte hafta sonu keyfi yapıyor. Yanlarında çocukların bakıcısı da var. Ancak ona pek iş düşmüyor.. Çünkü Erdoğan çocuklarının karnını doyuruyor, oyun oynuyor, onlarla birlikte denize taş atıyor. Bu mutlu aile fotoğrafında gözler Gülben Ergen’i arıyor ancak o yok. Belki işlerinin yoğunluğu belki de son zamanlarda çıkan ‘ayrıldılar, boşanıyorlar’ söylentileri... Mustafa Erdoğan zaman zaman denize doğru dalıp dalıp gidiyor. Sanki yürütülememiş bir evliliğin ardından hafta sonu çocuklarıyla vakit geçiren bir babaya benziyor. Bu kareler sanki ayrılığın fotoğrafı gibi...

Gülben geccelerde yalnız!

Mustafa Erdoğan çocuklarıyla hafta sonunu geçirirken, Gülben Ergen de eşi gibi yalnız dolaşıyor. Ergen, önceki akşam menajerenin doğum günü partisi için Asmalımescit’teki Eelence adlı mekandaydı. Dışarıda kendisini bekleyen basın mensuplarını görünce arabasına binen Ergen, mekandan hızlı bir şekilde ayrıldı. Bahçeköy’deki evini İstinye’ye taşıdığı öne sürülen Ergen bu iddia için “Ben hala evimdeyim, taşınmadım daha” demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: