ERGENÇ VE KOREL SLOVAKYA'YI FETHETTİ!

Ortadoğu ve Balkanlar’da reyting rekorları kıran “Binbir Gece” dizisi Slovakya’da da fenomen haline geldi.

Magazin

ERGENÇ VE KOREL SLOVAKYA'YI FETHETTİ! Slovakya’da yaklaşık bir yıldır yayınlanan ve ekimde final bölümüyle ekranlara veda edecek olan “Binbir Gece” dizisi, yüzde 35-40 share ile hâlâ zirvede. Dizinin başrol oyuncuları Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, geçtiğimiz hafta sonu “Binbir Gece”nin yayınlandığı Markiza TV’nin düzenlediği festivale katılmak üzere ülkenin başkenti Bratislava’daydı.

Kanal yöneticilerinden festivale onur konuğu olarak katılmaları yönünde davet alan ikili, büyük ilgiyle karşılandı. Yaklaşık 40 bin Slovakyalı, bir gün önceden festival alanına giderek geceyi otomobillerinde geçirdi. Binlerce kişinin alkış ve tezahüratları eşliğinde alana giren Halit Ergenç, “Burada bulunmaktan çok mutluyuz. Bu sevgi bizim için çok değerli” dedi. Korel ise yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi, “Bilin ki sizden daha heyecanlıyım şu anda. Böyle bir şey hiç beklemiyordum. Sevginiz için, burada olduğunuz için, bize sevgiyle baktığınız için hepinize çok teşekkür ederim.”


Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: