ERGEN'DEN ERDOĞAN'A 'ÖZLÜ SÖZ'LE MESAJ!

Magazin

ERGEN'DEN ERDOĞAN'A 'ÖZLÜ SÖZ'LE MESAJ! Gülben Ergen eşi Mustafa Erdoğan’ın hafta sonu Kilyos’ta çocuklarıyla çekilmiş fotoğraflarından sonra verdiği tepkiyle ilgi çekti.

Erdoğan ikizleri Ares, Güney ve büyük oğlu Atlas’ı bakıcılarıyla birlikte hafta sonu keyfi yapmak için Kilyos’a götürmüştü. Ancak bu aile tablosunda tek eksik çocuklarının annesi ünlü sanatçı Gülben Ergen’di.

Son dönemlerde haklarında çıkan ayrılık haberleri ile de zor günler geçiren ikilinin dışarıda yan yana görünmemesi kafaları karıştırıyordu. Mustafa Erdoğan’ın çocuklarıyla son derece yakından ilgilendiği, onlara yemek yedirdiği, birlikte oyunlar oynadığı, denize taş attığı gibi ifadeler yer almıştı.


Bütün bu yaşananlardan sonra Gülben Ergen’in twitter’daki sayfasından yaptığı retweet sanki Mustafa Erdoğan’a gönderme niteliğindeydi. Ergen, Theodore Hesburgh’un bir cümlesini sayfasında paylaşarak “Bir babanın çocuklarına yapabileceği en büyük iyilik, onların annelerini sevmektir” notunu yazdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: