Erhan Çelik: O kartpostalı gazetede gördüğüm gün, aldatıldığımı öğrendiğim günden daha çok ağladım!

Erhan Çelik, "O kartpostalı gazetede gördüğüm gün, aldatıldığımı öğrendiğim günden daha çok ağladım!" yorumunda bulundu.

Magazin

Erhan Çelik: O kartpostalı gazetede gördüğüm gün, aldatıldığımı öğrendiğim günden daha çok ağladım! Gülben Ergen'le Erhan Çelik arasında yaşanan tartışma giderek büyüyor. Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik'in arabasını bıçakladığını iddia etmiş ve Erhan Çelik hakkında uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e uzaklaştırma!

Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e uzaklaştırma!Erhan Çelik de bunun üzerine Instagram sayfasından bir açıklamada bulunmuş ve Gülben Ergen'in arabasının bulunduğu otoparka gittiğini ve aracına bir kartpostal bıraktığını anlatmış, herhangi bir zarar vermediğini söylemişti.

Erhan Çelik de konuştu!

Erhan Çelik de konuştu!Otopark görüntülerinin ortaya çıkmasıyla birlikte tartışmalar daha da büyüdü. Bu sabah Star TV'de yayınlanan magazin programında Cengiz Semercioğlu otopark görüntülerini yayınlandıktan sonra "Erhan kusura bakmasın ama bir adamın otoparkta bir kadını beklemesi beni korkutur" yorumunda bulundu.

Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik-Gülben Ergen kavgası büyüdü!Bunun üzerine Erhan Çelik, Cengiz Semercioğlu'na bir mesaj gönderdi. Semercioğlu mesajı yayın esnasında okudu. Mesajda Gülben Ergen’in asla tek başına gezmediğini, yanında her zaman şoförünün ve korumasının olduğunu yazan Çelik, "O kartpostalı gazetede gördüğüm gün, aldatıldığımı öğrendiğim günden daha çok ağladım!" dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: