Erkan Kolçak Köstendil'den sitem!

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, Hürriyet Gazetesi İpek İzci’ye röportajda hayranlarına sitemde bulundu. Kösteldil, "Bu mesleğe başladığımda telefonlarda kamera yoktu, yanımıza gelip sohbet ederlerdi. Şimdilerde bu iş sohbetten, merhabadan, bir tatlı tebessümden uzak bir hale geldi" dedi.

Magazin

Erkan Kolçak Köstendil'den sitem! Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Kösteldil verdiği röportajda Şunları söyledi:

Erkan Kolçak Köstendil'den eşine doğum günü sürprizi

"Bu mesleğe başladığımda telefonlarda kamera yoktu, yanımıza gelip sohbet ederlerdi. Şimdilerde bu iş sohbetten, merhabadan, bir tatlı tebessümden uzak bir hale geldi."

Köstendil bir anısını ise şu şekilde anlattı:

Kapüşonunu çekti, gözlük taktı! Erkan Kolçak Köstendil'in külçe altın operasyonu...

Geçenlerde havalimanında, uçağa yetişmeye çalışıyorum. Biri kolumdan tuttu, “Bir fotoğraf çekinebilir miyiz” dedi. Fotoğrafı çekti ve “Sen ne yapıyordun” dedi. Beni şarkı söylerken mi gördü, dizide mi gördü ya da futbolcu mu sanıyor? Kim olduğumla ilgili bir fikri yok ama kolumdan tutup çekmeye hakkı var. Hastanede, cenazede, havalimanında bu işi kenara bırakabiliriz ama bunu karşımdakine söyleyemiyorum, “Ya sevdiğinden yapıyorsa” diye düşünüyorum. Sevdiği ben miyim, oynadığım karakter mi, yoksa kendi Instagram hesabı mı? Bilemiyorum.”

Koçovalılar, Çeto ve Mahsun'un peşinde!

Koçovalılar, Çeto ve Mahsun'un peşinde!

Bunlarda ilginizi çekebilir: