Erkan Petekkaya: Hagi gitti Türk futbolu bitti!

Beşiktaşlı olan yakışıklı oyuncu Erkan Petekkaya, Real Madrid - Galatasaray maçının ardından GECCE.com'a konuştu...

Diğer Haberler

Erkan Petekkaya: Hagi gitti Türk futbolu bitti! Star TV ekranlarında yayınlanan Dila Hanım dizisinin 'Rıza'sı Erkan Petekkaya, Galatasaray'ın 3-0 mağlup olmasıyla sonuçlanan Real Madrid maçının ardından GECCE.com'a konuştu. Fatih Terim'in artık başarılı olamadığını söyleyen yakışıklı oyuncu, "Dün akşamki maçı izledim ve Fatih Terim'in kurduğu takımı ve uyguladığı taktiği hiç beğenmedim. Bütün maç boyunca gözlerim Hagi'yi aradı. Fatih Terim en büyük başarıyı Hagi varken gösterdi. Hagi Galatasaray'dan gittikten sonra hem Fatih Terim hem de Türk futbolu bir daha başarıyı yakalayamadı. Eğer Hagi olsaydı sonuç çok farklı olurdu" dedi.

Bir Beşiktaş taraftarı olarak Hagi olan hayranlığını dile getiren Erkan Petekkaya "Fatih Terim, Hagi'siz bir hiç Türk Futbolu ve Galatasaray Hagi sayesinde bir yerlere geldi. Eğer Hagi Türkiye'ye gelmeseydi Fatih Terim hiç başarılı olamazdı" dedi.

İsmail İbrahimoğlu
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: