Erkan Petekkaya o soruya çok sinirlendi!

'Kapan' filminin basın toplantısında sorulan soruları yanıtlayan Erkan Petekkaya, İrem Sak'ın "Erkan'la asla evlenmem" sözleri hatırlatılınca sinirlerine hakim olamadı.

Magazin

Erkan Petekkaya o soruya çok sinirlendi! Erkan Petekkaya ve Öykü Çelik'in başrolünü paylaştığı 'Kapan' filminin basın toplantısı önceki gün Ciner Stüdyoları'nda yapıldı. 'Kapan'da bir sunucuyu canlandıran Erkan Petekkaya, "Ben bir babayı, Öykü (Çelik) kızımı oynuyor. Film hakkında çok fazla bir şey söyleyemem, söylersem sürprizi gider. Oyun içinde oyun bir senaryo. Bir sunucuyu oynuyorum. Şaşırtıcı bir senaryosu var, seyirciyi gerçekten ters köşeye yatırıyor. Böyle işleri severim. Stüdyo sahnelerinde zorlandım çünkü monologdu hep konuşuyordum, aksiyonlarda ben yoktum. Oğluma bir kötülük yapılıyor ben de o kötülüğü yapan insanları bir şekilde cezalandırıyorum. Bir, 'Survivor' durumu var" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Danla Bilic'in yayınına katılan İrem Sak'a "Evlenmek zorunda kalsan Olgun Şimşek ile mi evlenirsin, Erkan Petekkaya'la mi?" diye sorulmuş, "Erkan'la asla evlenmem" cevabını vermişti. Petekkaya'ya bu sözler hatırlatılınca ise ortam gerildi. Oyuncu, "Bana niye başkalarını soruyorsunuz? Sormayın kardeşim. Bu kısımları ve bu bölümleri röportajdan çıkartın, yapımcılarınıza söyleyin” diyerek gazetecilere sert tepki gösterdi.

İrem Sak pişman oldu:

İrem Sak pişman oldu: "Erkanı tanımam"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: