Erkan Petekkaya sessizliğini bozdu!

Erkan Petekkaya, verdiği röportajda başlığa çıkan "Alkol yasaklansın" sözleriyle eleştirilmişti. Usta oyuncu eleştirilere yanıt verdi.

Magazin

Erkan Petekkaya sessizliğini bozdu! Erkan Petekkaya'nın verdiği bir röportajda söylediği sözler olay olmuştu. Ünlü oyuncu sessizliğini bozdu: "Haksız yere üstüme geldiler" diyen Erkan Petekkaya şöyle konuştu:

"Benim çok iyi niyetle yaptığım bir açıklamaydı. İyi niyetle söylediğim bir şeyi bambaşka bir yere getirdiler. Böyle bir yere gitmesi beni çok üzdü. Ben çok heyecanlı konuşan bir insanım. Kalbim temiz oluyor, iyi niyetle söylüyorum ama başka algılanıyor. Bundan böyle hiçbir konuda konuşmamaya karar verdim. Önümüze bakalım, işimize gücümüze bakalım. Ben insanlardan özür diliyorum. Çünkü onları böyle saçma sapan bir şekilde meşgul ettim, buna vesile oldum, bunun içinde oldum. Bu yüzden de çok üzgünüm gerçekten."

Vurgun dizisinin çekimleri başladı!

Vurgun dizisinin çekimleri başladı!Vurgun dizisine bomba isim!

Vurgun dizisine bomba isim!'Deliler' her şeye rağmen Almanya'ya gidecek!

'Deliler' her şeye rağmen Almanya'ya gidecek!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: