Erkan Petekkaya sitem etti!

Oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz ay uçakta yaşadığı taciz olayı hakkında konuştu.

Magazin

Erkan Petekkaya sitem etti! Oyuncu Erkan Petekkaya, Geçtiğimiz ay Dalaman'a gitmek üzere bindiği uçakta bir yolcu ile tartışmıştı.Kadın yolcu, Erkan Petekkaya'nın kendisini taciz ettiğini iddia etmiş, Petekkaya ise lkendisinin tacize uğradığı söylemişti.

"Erkan Petekkaya tacize uğradı"Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, yaşanan bu talihsiz olay hakkında da konuştu. "Konuyla ilgili fazla konuşmanın anlamı yok" diyen Petekkaya, ''Ben ünlü bir adamım. Onlar benim velinimetim. Ben haklı olsam da, önemli değil benim her zaman daha mütevazı olmam gerekiyor. Bu gibi şeyler benim başıma her zaman geliyor. Bende herkes gibi normal bir insanım. Herkes sokakta tartışıyor bir şey olmuyor ben tartıştım mı, birine dokunduğum zaman olay oluyor. Buna da yapacak bir şey yok. Alkol, sigara yasaklansın diyerek espri yaptım bak başıma neler geldi'' dedi.

Gazetecilerin "Kadını taciz ettiğiniz iddia edildiğinde ne hissettiniz, nasıl bir duygu?" sorusu karşısında sinirlenen Petekkaya, ''Amacınız ne, ne yapmaya çalışıyorsunuz? Onlar halk bir şey olmaz. Bizim başımıza böyle şeyler çok geliyor. İnsanların iyileri kadar kötüleri de var. Bir oradan telefonla çekiyor biri takibe takip diyor. Haber bültenlerinin ihbar hatları var. Herkes magazinci olmuş, herkes haberci olmuş. Bir şeyler çekip bana para ver diyorlar” ifadelerini kullandı.

Erkan Petekkaya sunucu oldu!

Erkan Petekkaya sunucu oldu!Erkan Petekkaya sessizliğini bozdu!

Erkan Petekkaya sessizliğini bozdu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: