Erkan Petekkaya'nın dünya turu!

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya eşi Didem Petekkaya ve oğlu Cano ile birlikte Hint Okyanusu'nda yer alan ada ülkesi Mauritius’da tatile çıktı.

Magazin

Erkan Petekkaya'nın dünya turu! Şimdiye kadar eşi ve oğluyla birlikte farklı kıtalarda yer alan 45 ülkeyi gezen Erkan Petekkaya'nın, son durağı ise Güney Afrika ülkesi Mauritius oldu. En büyük tutkusu ailesiyle birlikte farklı kıtalarda ülkeri gezmek olan Erkan Petekkaya’nın en büyük hayali ise tüm dünyayı dolaşmak. Yeni sezonda ekranlara geri dönmeye hazırlanan Petekkaya, her fırsatta ailesiyle birlikte çıktığı seyahatlerin son durağı olan ve uzun yıllar Fransız sömürgesinde kalan Mauritius ilgili olarak "Ben ve ailem şu an da Fransızca konuşulan Fransız sömürgesinde kalan Mauritius Ada ülkesindeyim. Bugün köleliğin kalkmasının yıldönümü. İnsanlar burada köleliğin kalkmasını kutluyor. Yaşasın bu ülkenin yerlilerinin özgürlük günü" yorumunda bulundu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: