Erkan Petekkaya'nın zor anları!

Önceki gün kontrol için hastaneye giden Erkan Petekkaya, hastaneden iyi haberle ayrıldı. Çekilen röntgende kırıkların kaynadığı görülen Petekkaya'nın haftaya Çarşamba günü alçısının alınmasına karar verildi.

Magazin

Erkan Petekkaya'nın zor anları! Yaklaşık iki hafta önce ters bir hareket sonucu ayak bileğini kıran Erkan Petekkaya, önceki gün kontrol için hastanedeydi. Ünlü oyuncu, hastaneden iyi haberle ayrıldı.

Doktoru moral verdi
Otomobiline bineceği sırada dengesini kaybedip ayağını burkan Erkan Petekkaya, apar topar hastaneye kaldırılmış ve bileğinin iki yerden kırıldığı anlaşılmıştı. Bu nedenle başrolü üstlendiği “Kayıtdışı” dizisinin çekimleri de aksamıştı. Petekkaya, önceki gün kontrol için gittiği hastaneden iyi haberle ayrıldı.

Alçı haftaya çıkıyor
Çekilen röntgende kırıkların neredeyse kaynadığı görüldü ve haftaya Çarşamba günü alçının alınmasına karar verildi. Bu durumda Petekkaya da birkaç gün içinde dizi setine dönebilecek.

Mutlu haberi arkadaşlarıyla paylaşan oyuncu, hastane çıkışı objektife böyle yansıdı. Erkan Petekkaya’nın alçısının üzerinde oğlu Cano ile geçmiş olsun ziyaretine gelen arkadaşlarının imzalarının olduğu gözden kaçmadı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: