Erkeğin zikri!

Erkeklerin ne demek istediğini anlamak o kadar da zor değil!

Diğer Haberler

Erkeğin zikri! Erkekler, bayanlar kadar karışık sözcük dağarcığına sahip değillerdir ama onları da ara sıra anlamakta güçlük çektiğimizi itiraf etmeliyiz.

İşte onları daha iyi anlamak için yollar sunuyoruz.

“Aşığım” Erkeklerin sıkça kullanmadığı ama kadınların duymak istediği en önemli kelime. Bunun birçok anlamı olabilir. Birincisi, “Yataktaki tutumu beni çok etkiliyor”. İkincisi ve en güzel olanı da; “Onu gerçekten çok seviyorum"

Çıkıyoruz “Sizi kız arkadaşımla tanıştırayım” diyen bir erkek çok şeyi ortaya koyar. Sizinle mutlu olduğunu anlatmaya çalışır.

Müthiş “Aman Allah’ım şu kadın ne kadar müthiş”. İşte erkeklerin en sık kullandığı cümle. Asıl anlamı “Çok bakımlı”. Onlara göre kendine bakan her kadın güzeldir.

Çekici Bir kadını çekici bulan bir erkek aslında kendisi için de bazı şeyleri itiraf eder. Karşısındaki kadının güzel olmadığını söylerken, aynı zamanda belirsiz bir cazibenin kendisini etkilemesini engelleyemediğini de açıklar.

Doğal “Dün geceki parti çok doğaldı” diye karşınıza çıkan erkek arkadaşınızdan şüphelenmenize hiç gerek yok. T-shirt’ü ve jean’ini giyerek gittiği doğal bir arkadaş toplantısı olduğunu anlarsınız. Yani hiçbir kaçamak yapılmamıştır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: