ERKEK BEBEK GELİYOR

Yılmaz-Belçim Erdoğan çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. 4.5 aylık hamile olan Belçim Erdoğan, erkek bebek bekliyor.

Magazin

ERKEK BEBEK GELİYOR Bir oğlu olacağı için mutluluktan havalara uçan Yılmaz Erdoğan, bugünlerde eşiyle birlikte çocuğuna isim bulmaya çalışıyor.

İLK EVLİLİĞİNDEN BİR KIZI VAR

Çok güzel haberler bunlar... Üç yıl önce Şeyh Sait'in torunu Belçim Belgin'le evlenen ve 4.5 ay önce ikinci kez baba olacağını öğrenen Yılmaz Erdoğan'ın ayakları bugünlerde yere basmıyor. Çünkü ilk evliliğinden Berfin adında, 12 yaşında bir kızı olan Erdoğan, şimdi de erkek babası olacak. Bir oğlu olmasını çok isteyen ünlü sanatçının haberi alınca mutluluktan havalara uçtuğu söyleniyor.

OĞLU NEŞELİ HAYAT'LA GELİYOR

Yılmaz-Belçim Erdoğan çiftinin oğullaı Kasım'da dünyaya gelecek. Erdoğan'ın dördüncü sinema filmi 'Neşeli Hayat' ise 27 Kasım'da vizyona girecek. İki heyecanı birden yaşamaya hazırlanan Erdoğan, eşi Belçim Hanım'ın bir dediğini iki etmiyor. Kızına Kürtçe 'karda açan çiçek' anlamına gelen Berfin adını koyan sanatçının oğluna hangi ismi koyacağı ise merak konusu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: