ERKEK HAYRANIM KADINDAN DAHA ÇOK

Timur Acar... O, Avrupa Yakası'nın romantik kabadayısı... Sert ve mafyatik görüntüsünün altında yumuşatıcıya yatırılmış kalbiyle, sevdi mi tam seven, 'Makbule'ye olan aşkı yüzünden kendini bile yakmayı göze alan saf bir mahalle delikanlısı...

Magazin

ERKEK HAYRANIM KADINDAN DAHA ÇOK 'Avrupa Yakası' adlı dizide canlandırdığı 'İzzet' karakteri o kadar tuttu ki, tiyatro kökenli oyuncu Timur Acar kısa zamanda halkın sevgilisi haline geldi. Onun varlığı diziye, eski Türk filmlerinin tadını kattı... Gürcistan kökenli bir ailenin oğlu olan Acar, 6 yaşına kadar Almanya'da yaşamış. Oyunculukla 1999 Adapazarı Depremi'nden sonra Salim Atar tarafından Karasu'da kurulan tiyatroda çalışmaya başlayarak tanışmış. Oyuncu olmaya karar vermiş ve birincilikle 9 Eylül Üniversitesi'ne girmiş. Mezun olduktan sonra İstanbul'a gelmiş. 'Kurşun Yarası' adlı dizide rol aldıktan sonra, 'Avrupa Yakası'ndan teklif alan Acar'ın, bu teklifle hayatı değişmiş... (Günaydın)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: