Erkekler bu kış çok şık olacak!

Sonbahar kış koleksiyonunda erkek modası nasıl olacak? İşte dikkat edilmesi gereken noktalar...

Kadın

Erkekler bu kış çok şık olacak! SİYAHTAN VAZGEÇMEYİN
Bu sene de erkekler için öne çıkan renk siyah oluyor. Siyah rengin her rengi ve her teması, yeni sezonda yine sizleri yansıtacak. Yalnız siyah tercihinde kumaş, malzeme ve stillerde sürükleyicilik, deneysellik ve dokular önemli bir etken oluyor. Şıklık yarışında öne çıkmak istiyorsanız beyaz, gri ve petrol mavisi tonlarına siyahla buluşturarak uyum yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda kumaşlarda jakar ve armür olarak da adlandırılan zengin özel dokular da kullanabilirsiniz.

EKOSE VE ÇİZGİLİ PARÇALAR ÇOK MODA
Kolej tarzını vintage yansımalarla süsleyen temada mürdüm, lacivert, yeşil ve koyu kırmızı renkleri bu sezona damgasını vuruyor. Ekose ve çizgili parçalar, kolay kullanımlı rahat kesim jeanlerle kombinlenirken gençlerin kendilerini daha özgür hissetmesini sağlıyor.

90'LAR RUHU DÖNÜYOR
90’larda karşımıza çıkan grunge esintili Rebel Vibe teması koyu mavi, haki, antrasit, bordo ve siyah renklerinin melez çalışmasından oluşuyor. Modernize edilmiş kamuflaj desenler, bozulmuş etkisi yaratarak parçalarda asi ve kirli bir görüntü çıkmasını sağlıyor. Bu parçalar, erkeklerin asi ama gizemli tarzı yakalamasını sağlıyor.

EKRU VE HAKİ RENKLER
Ekru ve haki renkler, toprağın dinginliğinden aldığı kahverengisi, sahil gün batımlarından aldığı kiremit –lacivert renklerini dağların tepesinde hissedilen soğuk havaların renkleriyle birleştirerek şehirden kaçma duygusunu yansıtıyor. Ekose desenli flanellerin yarattığı etki, erkeğinin seyahat ve macera duygusunu yansıtıyor.

Kusursuz gösteren moda hileleri nelerdir?

Kusursuz gösteren moda hileleri nelerdir?

Bunlarda ilginizi çekebilir: