Erkekler bu trendleri beğenmiyor!

Kadınların moda hakkında pek çok fikri olabilir ama erkeklerin bu moda hakkındaki düşüncelerini hiç merak ettiniz mi? İşte erkeklerin beğenmediği o trendler...

Kadın

Erkekler bu trendleri beğenmiyor! Kadınların moda dünyası her sezon değişmektedir. Makyajdan kıyafete, ayakkabıdan çantaya pek çok farklı ve yeni şeyler moda olabiliyor. Dünya endüstrisinin büyük bir kısmı da kadın modası üzerine kuruludur. Genelde kadınlar modaya uymayı sevse de, erkeklerin de bu değişkenlik gösteren modaya karşı bazı fikirleri olduğu bir gerçektir. İşte erkeklerin genellikle kadınlarda beğenmediği o trendler...

Bavul Tipi Büyük Çantalar
Erkekler kadınların büyük çanta kullanmasına anlam veremiyorlar. Yani "Neden bu kadar büyük?", "İçinde bu kadar ne olabilir?" sorularını düşünüyorlar ve kötü durduğuna inanıyorlar.

Peplum Kıyafetler
Peplum kıyafetler pek çok kadın tarafından zevkle kullanılıyor. Ancak erkeklere göre bu tarz oldukça saçma bulunuyor. Volanlı kısmın kullanıldığı bölgeye gereksiz dikkat çekildiğini düşünüyorlar.

UGG Botlar
Giyme zamanın yaklaştığı, sıcacık ve yumuşacık UGG botlar da ne yazık ki erkeklerden geçer not alamamış.

Büyük Gözlükler
Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan ekstra büyük gözlükler de erkekler tarafından şık bulunmuyor. Yüzü gereksiz yere kapladığı düşünülüyor.

Gladyatör Sandaletler
Geride bıraktığımız yaz aylarında pek çok kadının severek kullandığı gladyatör sandaletler erkekler tarafından kaba bulunan bir moda türü.

Yapay Kaşlar
Artık neredeyse herkeste aynı şekilde olan yapay kaşlar beğenilmeyen bir kaş modeli oldu. Erkekler, bu kaşların kadınları yapay gösterdiğine inanıyor.

Mom Jeans
Erkekler bu tarz pantolonları kadınlarda oldukça kaba buluyor. Kadınların daha zarif tarzda vücuduna göre olan jeanları daha çok beğeniyorlar.

Kombin için vazgeçilmez parçalar!

Kombin için vazgeçilmez parçalar!

Bunlarda ilginizi çekebilir: