ERKEKLER İÇİN SAAT ÖNERİLERİ

Bir erkek için en vazgeçilmez olan aksesuar nedir? Yüzük? Kolye? Bileklik? Saat? Biz bu soruya elbette “saat” yanıtını veriyoruz...

Magazin

ERKEKLER İÇİN SAAT ÖNERİLERİ Yaz-kış fark etmeden bir erkeğin dolabında mutlaka olması gerekenler arasında yerini alması gereken saatler, erkekler kadar kadınları da heyecanlandırıyor olsa gerek. Gözlemlediğimiz kadarıyla uzun yıllardır birçok konuda erkeklere ortak olan kadınlar saatler konusunda da eş, arkadaş ya da babalarına ortak oluyorlar. Maskülen tarzlarıyla görmeye alıştığımız kadınlar kendilerine ikon olarak seçtikleri erkeklerin saatlerini takmaktan keyif alıyor ve görücüye çıkan yeni “cicileri” erkekler kadar yakından takip ediyor. Kadınları en azından bu yazıdan biraz uzak tutarak erkeklerin hayran olduğu saatlere geri dönüyoruz.

Moda dünyasında erkeklerin kendi stillerine önem vermeye başladıkları ya da bizim bunu daha yakından gözlemlediğimiz son yıllarda “saat” yapımında ve sunumunda markaların birbiriyle olan yarışlarını heyecanla izliyoruz. Reklam kampanyalarının hikayeleri bizi bir zamandan diğerine sürüklerken, “zamanın akıp gitmesine tanıklık eden saatler” tarzlarıyla erkeklerin gönüllerinde taht kuruyor. Spor-klasik-feminen üçlüsünde mutlaka sizin de kolunuzda olsun dediğimiz saatlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz!.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: