Erkekler kadınların en çok neresine bakar?

Mini etek giymek cesur kadının seçimidir. Mükemmel bacak yapısına sahip olanların daha çok tercih ettikleri mini eteklerin ilgi çekmesi kaçınılmaz. Ve erkekler güzel bacak görünce mutlaka bakarlar.

Kadın

Erkekler kadınların en çok neresine bakar? Her ne kadar ince bacakların daha kusursuz göründüğü gerçeği olsa da erkekler daha çok dolgun bacaklar tercih ediyorlar. Bunun sebebi kadının bacaklarını onların bacaklarından ayırıyor oluşu ve daha kadınsı bir görüntü sunuyor oluşu. Topuklu ayakkabı giyen kadınlar daha dik durduklarından kalça ve vücutları daha sıkı ve dik görüntü sergiler. Bu yüzden erkekler kadınlarda topuklu ayakkabıya bayılıyor ve tercih edenleri daha seksi buluyorlar.

Diğer ilgi çeken yerlerden biri dik göğüsler. Bir kadında ilk olarak göze çarpan yerler sıralamasında göğüslerde ilkler arasında yer alıyor. Oysa gözleri büyük ve dudakları dolgun kadınların daha çok ilgi çektikleri söylense de erkekler ilk olarak bunlara bakıyor maalesef ancak sonrasında gözler ve dudaklar geliyor neyse ki.

Balıketli bayanları çekici bulanların sayısı da oldukça fazla… Yanı sıra ince bel ve uzun saçlar da erkeklerin ilgisini oldukça çekiyor.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: