ERKEKLER NASIL ZAYIFLAR

Erkekler için kolay zayıflama önerileri arıyorsanız bu önerileri dikkate almalısınız...

Magazin

ERKEKLER NASIL ZAYIFLAR Şınav Çekerek zayıflama:
İlk başta oldukça zorlanacağıımız ama sonrasında çok rahat edeceğimiz bir zayıflama egzersizi ile hiç bir zayıflama aletlerine ihtiyaç duymaksızın sırf kendi beden ağırlığınızla bile zayıflayabilirsiniz. Şınav çekme egzersizi ve hareketi daha çok karın ve omuz bölgesinde yağları eriten bir hareket olarak bilinir. Ama asıl etkisi kol zayıflamasınadır. Günlük olarak 5 tekrarla başlayın. 1 ay sonunda 20 kez tekrarlasanız çok faydalı olur.

Koşarak zayıflama:
Şayet baldır basen ve kalça bölgesi kilolarından yakınıyorsanız yapılacak en doğal zayıflama hareketi elbette koşu egzersizi olacaktır. Kesinlikle ilk zamanlar kendinizi yormayın. Zaten önemli olan şey koşmaya başlamak ve kademeli mesafe artırmaktır. Asla bir maraton koşucusu olmanızı beklemiyoruz. 1 kilometre koşma ortalama 80 kalori yaktığına göre zamanla bunu 3 kilometreye çıkarmanız bile sağlıklı zayıflamak için yeterlidir.

Yüzme sporu ve egzersizi ile zayıflama :
Tabii ki yüzme tüm diyet ve zayıflama uzmanlarının görüş birliği içerisinde olduğu en sağlıklı zayıflama egzersizidir. Kilo kaybetmek için vücudun tüm kaslarını aynı anda çalıştırabilen daha etkili bir hareket yoktur. Yüzme hareketi ile hem psikolojik olarak rahatlicak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz, hem de fark etmeden zayıflama sürecinin tadına varacaksınız. 1 saat yüzmenin 600 kalori enerji harcattığını söylememiz gerekir. Yani 1 hafta boyunce 3 kez 2 şer saat yüzen birisi hiç bir diyet listesi ve zayıflama reçetesi uygulamasa bile 1 ay içerisinde 3 kilo verir. 1 ayda 3 kilo diyetsiz zayıflamak ise çoğu insan için imkansız gelebilir. Kaslarınızın orantılı gelişmesini sağlayan yüzme sporu, aynı zamanda bölgesel zayıflama hareketi olarak ta kullanılabilir. Kelebek stili yüzerseniz omuz ve bel yağlarını eritirsiniz. Serbest stil daha çok kalça ve basen zayıflama ve incelmesi sağŸlar
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: