ERKEKLERİN YENİ SEKS SÖZLÜĞÜ!

Bugünlerde erkekler yeni bir cinsel devrime hazırlanıyorlar. Artık onların da yatakta partnerlerinden farklı beklentileri var. Bu beklentilerin bazıları fiziksel, bazılarıysa duygusal... Maskülen hayallerin gerçeğe dönüşmesi ise tamamen kadınların elinde!

Magazin

ERKEKLERİN YENİ SEKS SÖZLÜĞÜ! Şimdiye kadar erkeğin yatağı kendine ait bir oyun alanı olarak gördüğünü, kadının ise aynı oyun alanındaki hakkını kabul ettirmek için mücadele etmesi gerektiğini düşünürdük. Çünkü erkeklerin 30.000 yıldır değişmeyen bir cinsel prensipleri vardı. Ne kadar fazla, o kadar iyi!

Oysa durumlar artık sandığımız gibi değil... Erkekler de cinsel anlamda devrim yaptılar ve artık yepyeni şeylerden bahsediyorlar! Neler mi?

Erkeklerin yeni seks sözlüğü!
Bugünlerde erkekler yeni bir cinsel devrime hazırlanıyorlar. Artık onların da yatakta partnerlerinden farklı beklentileri var. Bu beklentilerin bazıları fiziksel, bazılarıysa duygusal…

Maskülen hayallerin gerçeğe dönüşmesi ise tamamen kadınların elinde

Şimdiye kadar erkeğin yatağı kendine ait bir oyun alanı olarak gördüğünü, kadının ise aynı oyun alanındaki hakkını kabul ettirmek için mücadele etmesi gerektiğini düşünürdük. Çünkü erkeklerin 30.000 yıldır değişmeyen bir cinsel prensipleri vardı. Ne kadar fazla, o kadar iyi!

Kadınların durumu ise farklıydı… Onların hem bedenlerini tanımaya, hem de kendilerini daha açık ifade etmeye ihtiyaçları vardı. Böylece feminizm rüzgarlarının yoğunlaştığı 70'li yıllardan itibaren dünyada seks sohbetleri, kadın bedeni ve kadın cinselliği üzerine yoğunlaşmaya başladı.

Oysaki kadınlar üzerine yoğunlaşıldığı bu sırada erkeklerin cinselliklerinde de değişimler başladı. Görünen o ki erkeklerin de artık desteklenmeye ve kendilerini tanımaya ihtiyaçları var. Modern erkeğin kendi sınırlı zevk kapasitesinin bir adım ötesine geçmeye ihtiyacı var. Ve tabii ki sevgiye de!

Şaşırtıcı olduğu bir gerçek. Çünkü duygusal dünyasını kolaylıkla veremeyen erkek için seks hakkındaki değişiklikleri de ifade edebilmek o kadar kolay değil. Peki, bu yeni talepler ya da değişiklikler nedir? İşte bunlardan bazıları…

Neye ihtiyaçları var?
Kadınları tatmin etmeye, ama gerçekten tatmin etmeye…
Neden buna ihtiyaçları var?
Erkeklerin sadece kendilerini düşündükleri ve kadının sevişmeden zevk alıp almamsını umursamadıkları, en azından günümüzde doğru değil. Onlar da seksi geçek bir paylaşım olarak yaşamak istiyorlar ve ancak birlikte oldukları kadını tatmin ettiklerini gördükleri zaman kendileri de tam anlamıyla tatmin oluyorlar. Bu gerçekleşmediğinde ise cinsellik onlar için mastürbasyonu andıran basit bir rahatlama olarak kalıyor ve ne yazık ki mutluluk da getirmiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: