'Erkenci Kuş' dizisi neden ertelendi?

Star TV ekranlarında yaz sezonu boyunca devam etme kararı alan Erkenci Kuş dizisinin bugün yayınlanması beklenen yeni bölümü yayın akışından çıkartıldı. Dizinin ertelenme sebebinin Ekrem İmamoğlu özel yayını olduğu iddia edildi.

Magazin - 11.06.2019 18:14
'Erkenci Kuş' dizisi neden ertelendi?
Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir'in bulunduğu Erkenci Kuş, sezon finali yapmama kararı almıştı. Hem Türkiye hem de yurt dışında geniş bir hayarn kitlesine sahip olan dizinin fanları bu duruma çok sevinmişti. Ancak dizinin sıkı takipçilerini üzen bir durum oldu. 44. bölümü ile yayınlanması beklenen dizi, bugün ekranlarda olmayacak. Dizinin bugün yayınlanmamasının sebebinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı seçim programı olduğu iddia edildi.

Demet Özdemir herkesi büyüledi!

Demet Özdemir herkesi büyüledi!ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve her bölümü merak edilen 'Erkenci Juş'un yeni bölümü 18 Haziran Salı günü ekranlara gelecek.

Demet Özdemir'den şaşırtan değişim!

Demet Özdemir'den şaşırtan değişim!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!