Erkenci Kuş'ta dikkat çeken detay!

Star TV’nin büyük beğeniyle izlenilen dizisi Erkenci Kuş, yaz sezonuna damga vurmaya devam ediyor.

Dizi Galeri

Erkenci Kuş'ta dikkat çeken detay! Erkenci Kuş yayınlandığı bölümleriyle reytingin üst sıralarında yer almayı başardı. Sosyal medyada da çok konuşulan dizide, Demet Özdemir’in canlandırdığı Sanem ve Can Yaman’ın oynadığı Can Divit karakterleri çok seviliyor.

Demet Özdemir ve Can Yaman, yeni dizi çifti olarak birbirlerine de çok yakıştırılıyorlar.

Dizi, yaz sezonunun sevilen dizileri arasına girdi ve reytingleri yüksek devam ederse sezonda da yayınlanma şansı olacak.

Kiralık Aşk’ın senaristi Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı Erkenci Kuş, hikayesiyle de seviliyor.

Ancak dizide dikkat çeken ve izleyenlerin de eleştirdikleri bir konu var. 4. bölümdeki parti sahnesinde Demet Özdemir’in giydiği pembe elbise, izleyenlerin tepkisine neden oldu.

İzleyiciler sosyal medya üzerinden, “Başka elbise mi kalmadı?” sözleriyle Sanem’in elbisesini beğenmediklerini dile getiriyorlar.

Herkesin gündüz yapılan ve güneşli bir ortamda açık havadaki partide giydikleri yanında Can Yaman’ın oynadığı Can Divit karakterinin botları ise dikkat çekti.

Kışlık botları giyen Can Yaman’ın kıyafeti de eleştiri konusu oldu. Yazlık bir partiye bu kıyafetlerin yakışmadığını düşünüyor izleyiciler.

Haki renkli, üzerinde madalya şeklinde aksesuarlar olan ceketin, o sıcakta giyilmeyeceğini düşünen izleyenler, acilen Can Yaman’ın kıyafetlerine el atılması gerektiğini düşünüyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: